Середа, 19/12/2018, 5:08 PM
Вітаю Вас Гість | RSS

ЧАПЛИНСЬКИЙ НВК

Міні-чат
200
Новини
Статистика

Всього онлайн 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Дошкілля

....

Дошкільний навчальний заклад  – це забезпечити повноцінний фізичний і загальний розвиток, розвиток особистості малюка відповідно до національних і загальнолюдських моральних цінностей, цілеспрямовано виявляючи і розвиваючи його різноманітні здібності.
Дошкільний навчальний заклад  – це дати можливість кожній дитині максимально реалізувати себе в різних видах діяльності, вільно виявляючи ініціативу і творчість.
Дошкільний навчальний заклад  – це надати підтримку таланту і позитивній сутності особистості, інтересам і задумам малюків.

Головною метою дошкільного навчального закладу є:

  • Задоволення потреб громадян, суспільства і держави у нагляді, догляді, вихованні та навчанні дітей дошкільного віку та відбору обдарованих та здібних дітей, забезпеченні їх фізичного та психічного здоров’я, розвитку творчих здібностей та інтересів, загальнокультурної підготовки.

Головним завданням дошкільного навчального закладу є:

  • Реалізація державної політики в галузі освіти;
  • Забезпечення фізичного та психічного здоров’я дітей;
  • Створення умов для розвитку природних позитивних нахилів, здібностей і обдарованості, творчого мислення, потреб і вміння самовдосконалюватись, формування громадянської позиції, власної гідності, готовності до трудової діяльності, відповідності за свої дії;
  • Формування вмінь і навичок дошкільників для продовження навчання у школі;
  • Сприяння задоволенню національно-культурних, загальнолюдських запитів дітей та їх батьків, виховання у них поваги до інших національностей;
  • Дошкільний заклад створює сприятливі умови для самовираженості особистості дошкільників у різних видах діяльності;
  • Надання кваліфікованої допомоги в корекції недоліків розвитку дитини.

 

На сьогоднішній день у дошкільному навчальному закладі функціонує 2 групи: молодша - 10 дітей та старша - 16 дітей.

Освітній процес у закладі здійснюється за комплексними та парціальними програмами, навчально-методичними посібниками, затвердженими Міністерством освіти і науки України. Планування навчально-виховного процесу здійснюється відповідно до вимог Базового компоненту дошкільної освіти та програми навчання та виховання дітей "Дитина".

Режим роботи Чаплинського ДНЗ: 8:00 - 16:00.

Пошук
Календар
ЧАС
Останній дзвоник
Друзі сайту