Середа, 12/05/2021, 4:51 AM
Вітаю Вас Гість | RSS

ЧАПЛИНСЬКИЙ НВК

Меню сайту
Міні-чат
200
Новини
Статистика

Всього онлайн 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформація

Шановні батьки першокласників і першокласниць!

Перші тижні навчання в 1-му класі - важливий етап для створення в класній спільноті атмосфери прийняття, довіри, взаємозацікавленості, бажання слухати одне одного, висловлюватися. На цьому етапі закладаються основи для усної взаємодії учителя з учнями та учнів між собою. Саме тому багато уваги в перший місяць  буде приділятися знайомству, коротким розповідям про власні захоплення, улюблені ігри тощо. Цей період називається адаптаційний. 

Оцінювання учнів 1 класу

Згідно з наказом МОН, у перших класах замість табеля учням видаватиметься свідоцтво досягнень. Оцінюватимуться вони за чотирирівневою системою.

СТРУКТУРА СВІДОЦТВА ДОСЯГНЕНЬ
Запропонований зразок свідоцтва складатиметься з двох частин:

ПЕРША:характеристика особистих досягнень учнів (заповнюється у жовтні як проміжний звіт, та у травні – як підсумковий).

ДРУГА:оцінювання предметних компетентностей (заповнюється лише у травні).

ЩО ЗАМІСТЬ ОЦІНОК
Для оцінювання пропонується чотирирівнева система:

Перший рівень: «має значні успіхи»;

Другий рівень: «демонструє помітний прогрес»;

Третій рівень: «досягає результату з допомогою вчителя»;

Четвертий рівень:«ще потребує уваги та допомоги».

Більш детально  дізнавайтесь  на сайті: https://uk.etcetera.media/svidotstvo-dosyagnen-zamist-tabelya-yak-ta-yaki-dosyagnennya-teper-budut-otsinyuvati-pedagogi.html

Міністерство освіти і науки України звертає увагу на недопущення перевантаження учнів початкових класів загальноосвітніх навчальних закладів та шкіл-дитячих садків надмірним обсягом домашніх завдань.

Про це повідомляється у відповідному листі освітнього відомства, що отримали начальники управлінь та директори департаментів у регіонах.

У відомстві наголосили, що у 1-му класі домашні завдання учням не задаються, а у 2-4 класах обсяг домашніх завдань з усіх предметів має бути таким, щоб витрати часу на їх виконання не перевищували: у 2-му класі – 45 хвилин; у 3-му класі – 1 години 10 хвилин; 4-му класі – 1 години 30 хвилин.

Пошук
Календар
ЧАС
Останній дзвоник
Друзі сайту