Меню сайту
Міні-чат
Новини
Статистика
Всього онлайн 1 Гостей: 1 Користувачів: 0 |
Історія школи в життєписах її вчителів40 років віддала школі Балабан Олена Петрівна. Далекого 1971 року вона стала працювати старшою піонервожатою Чаплинської восьмирічної школи. Робота з дітьми дівчині сподобалася, тож і подалася вона до далекої Полтави – вступати в тамтешній педагогічний інститут ім. В.Г Короленка. В школі її вчительська доля складалася непросто: довелося попрацювати і вчителем початкових класів, і вчителем історії, і завучем. Олена Петрівна завжди намагалася бути вимогливим, але справедливим вчителем, добрим наставником і порадником. Та роки линули невпинно, промайнули як один день майже чотири десятиліття. Навіть перебуваючи на заслуженому відпочинку, Олена Петрівна продовжувала наполегливо працювати. Але нещодавно, а саме в серпні 2011 року, вчителька завершила роботу в школі. Та звична стежина часто приводить її до шкільної садиби, де на неї з нетерпінням чекають колеги, друзі - однодумці. Молодь- щоб почути слова допомоги, поради, досвідчені педагоги – поділитися своїми здобутками і проблемами. Раді зустріти вчительку і школярі яким віддано стільки знань,сил,наснаги, творчого горіння. Вона не жалкує за роками, що минули в праці на педагогічній ниві, і про свій життєвий шлях говорить спокійно. «Є час розкидати каміння, і час збирати його, час радіти, і час сумувати, і все треба сприймати, як належне, бо і в зрілому віці є свої добрі якості»- каже ця мудра жінка, добра мати, вчитель і людина з активною громадянською позицією. Терещук Валентина Андріївна - вчитель хімії та біології
Терещук Валентина Андріївна народилася 18 грудня 1922 року в с. Боярка Лисянського району Черкаської області в сім’ї селянина – бідняка. Дитинство Валентини Андріївни пов’язане з війною, голодом та післявоєнною розрухою. В1937 році Валя пішла в перший клас при Боярській середній школі, де закінчила до війни 4 класи. Під час війни займалась домашнім господарством. В 1945 р. пішла в 5 клас при цій же школі. З 1947 р. по 1950 рік навчалася в Шевченківському технікумі. Трудову діяльність розпочала бібліотекарем при Вотилівській семирічній школі, де працювала з 1950р. по 1951р З 1951 по 1952р. працювала піонервожатою у Верещацькій середній школі. Паралельно навчалася в Уманському учительському інституті ( 1951 – 1955рр.)З 1952 по 1957р. працювала вчителем біології Боярської середньої школи. З 1957 року стала працювати вчителем біології та хімії Чаплинської восьмирічної школи. В 1975р. вступила до Черкаського державного педагогічного інституту .
Коваль Анатолій Михайлович - директор школи Коваль Анатолій Михайлович народився 19 серпня 1950р. в селі Чаплинка Лисянського р-ну. Черкаської обл. Найбільшим враженням дитинства для Анатолія Михайловича стало саме дитинство. «Яким би воно не було – це завжди прекрасна мить в житті» - стверджує колишній директор школи. В 1957р. був зарахований учнем 1 класу. А вже у 1965 р. закінчив 8 класів Чаплинської восьмирічної загальноосвітньої трудової політехнічної школи. З 1965р. по 1967р. навчався у Боярській середній загальноосвітній трудовій школі. В 1967р. вступив до Богуславського педагогічного училища імені Нечуя - Левицького, яке закінчив у 1969р. за кваліфікацію вчителя початкових класів. (До речі, це був перший набір до педучилища і перший випуск). Протягом 1983 – 1988рр. Коваль А.М. навчався в Уманському державному педагогічному інституті ім. Т.Г. Тичини за спеціальністю вчителя загальнотехнічних дисциплін . Трудову діяльність Анатолій Михайлович розпочав у 1989р. в Монастирищенській школі – інтернат Черкаської області, з посади піонервожатого, але заодно викладав і уроки трудового навчання. З 1969р. по 1971р. проходив службу в лавах Радянської Армії. З 1 січня 1972р. по 6 серпня 1972р. працював вихователем ГПД у Лисянській СШ №1. З 16 серпня 1972р. до виходу на пенсію (31. 08. 2011р.) працював у Чаплинській школі. Спочатку вчителем початкових класів, вчителем трудового навчання, суміщаючи посаду завуча,а згодом очолив колектив школи. В даний час Коваль А.М. перебуває на заслуженому відпочинку, але і сьогодні цікавиться життям школи, підтримує зв’язки з колегами. « Я вдячний живим і покійним колегам, вдячний вчителям і техперсоналу Чаплинського НВК за розуміння, співпрацю, підтримку. Вдячний Вам за те, що Ви такі є. Хай Бог Вам допомагає у Вашій роботі, особистому житті», - говорить Анатолій Михайлович Осадча Ольга Іванівна - вчитель початкових класів Осадча Ольга Іванівна народилася 3 лютого 1962 року в с. Чаплинка Лисянського району. Закінчила Корсунь – Шевченківське педагогічне училище ім. Т.Г. Шевченка по спеціальності: викладання обслуговуючої праці і креслення в 4 – 8 кл. загальноосвітньої школи. Трудову діяльність розпочала 22.10.1981р. в Семенівській восьмирічній школі. Працювала вихователем групи продовженого дня. В Чаплинській школі почала працювати з 01.09.1982р., теж вихователем групи продовженого дня, а з 1995р. - вчителем початкових класів. Ольга Іванівна стверджує, що в колективі працювалося легко, весело. «Завжди відчувала підтримку і допомогу старших колег, повагу від молодших колег і батьків . Від роботи з дітьми отримувала велике задоволення, радість». З 30.10.2006р. перебуває на пенсії. Бондар Ніна Яківна - вчитель початкових класів Бондар Ніна Яківна народилася 3.03.1950р. в селі Чаплинка Лисянського району. Освіта вища. Закінчила Уманський педагогічний інститут. Працювала вчителем початкових класів з 1973р. по 2008р. Найбільше Ніні Яківні запам’яталось оточення добрих людей та неповторність кожної дитини.
|
УВАГА!!!!
Пошук
Календар
ЧАС
Останній дзвоник
Архів записів
Друзі сайту
|