Середа, 12/05/2021, 3:58 AM
Вітаю Вас Гість | RSS

ЧАПЛИНСЬКИЙ НВК

Меню сайту
Міні-чат
200
Новини
Статистика

Всього онлайн 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Порядок зарахування та відрахування учнів. Територія обслуговування

Територія обслуговування, закріплена за закладом  -  територія Чаплинської сільської ради: с. Чаплинка, с. Шушківка.

 Карта

Зарахування до закладу освіти здійснюється згідно наказу МОН України від 16.04.2018 № 367 "Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти"

 Зарахування до закладу загальної середньої освіти

 Зарахування до початкової школи

Прийом до 1 класу

Для вступу до школи потрібно подати заяву.

До заяви додаються:

1) копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа);

2) оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду»;

Усю інформацію про проведення вакцинації чи ревакцинації, а також здійснення туберкулінових проб лікарі чи медсестри фіксують у «Карті профілактичних щеплень» (форма № 063/о). Цю форму ведуть в амбулаторно-поліклінічних, виховних і навчальних закладах. Відповідно, довідка про проведені щеплення, що містяться у формі № 063/о, дає змогу медичним працівникам освітніх закладів бути ознайомленими з наявністю чи відсутністю щеплень у конкретної дитини.

3) документ, що підтверджує місце проживання дитини.

 Звертаємо увагу! Оскільки на час карантину в медичних закладах не проводять огляди дітей,  медичну довідку  можна буде надати до школи   до 15.08.2020.

Список зарахованих учнів із зазначенням їх прізвищ оприлюднюється виключно в закладі освіти.

До першого класу зараховуються діти, як правило, з шести років, які досягли шкільної зрілості.

Зразок заяви про зарахування до школи

  Зарахування дітей до 2-4 класів початкової школи відбувається на вільні місця у порядку  надходження заяв про зарахування.

Зарахування до закладу освіти здійснюється відповідно до наказу  директора опорного закладу, що видається на підставі заяви про зарахування до закладу освіти одного з батьків дитини (чи повнолітньої особи, яка має намір здобувати освіту), поданої особисто (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника) за зразком.

Зарахування дітей до початку і впродовж навчального року здійснюється виключно на вільні місця. Після зарахування дітей до закладу освіти їх розподіл між класами відбувається в межах нормативу наповнюваності класів, визначеного Законом України «Про загальну середню освіту». Зарахування дитини з особливими освітніми потребами до інклюзивного чи спеціального класу (з його утворенням у разі відсутності) здійснюється на підставі доданого до заяви про зарахування висновку про комплексну (чи повторну) психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини (чи витягу з протоколу засідання психолого-медико-педагогічної консультації).

Учням, які за станом здоров’я  не можуть відвідувати школу, надається право і створюються умови для індивідуального навчання відповідно до Положення про індивідуальну форму здобуття загальної середньої освіти затвердженого
Наказом Міністерства освіти і науки України 12 січня 2016 року № 8
(у редакції наказу Міністерства освіти і науки України від 10 липня 2019 року № 955)

Пошук
Календар
ЧАС
Останній дзвоник
Друзі сайту