Четвер, 09/07/2020, 7:32 PM
Вітаю Вас Гість | RSS

ЧАПЛИНСЬКИЙ НВК

Меню сайту
Міні-чат
200
Новини
Статистика

Всього онлайн 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Порядок зарахування та відрахування учнів. Територія обслуговування

 Закріплена за закладом територія обслуговування -  територія Чаплинської сільської ради: с. Чаплинка, с. Шушківка.

Прийом до 1 класу

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Прийом до 1-го класу розпочинається з 01 червня 2020 року. В цей час здійснюється формування батьками пакету документів та консультування батьків.

Прийом заяв від батьків (осіб, які їх замінюють) розпочати з 03 червня 2020 р.

Не пізніше 8 липня 2020 року оприлюднюється список зарахованих осіб із дотриманням вимог Закону України «Про захист персональних даних» (на інформаційному стенді та на офіційному веб-сайті закладу).

Графік прийому документів:

понеділок -  п’ятниця з 10.00 до 13.00

Для вступу до школи потрібно подати заяву.

До заяви додаються:

1) копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа);

2) оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду»;

Усю інформацію про проведення вакцинації чи ревакцинації, а також здійснення туберкулінових проб лікарі чи медсестри фіксують у «Карті профілактичних щеплень» (форма № 063/о). Цю форму ведуть в амбулаторно-поліклінічних, виховних і навчальних закладах. Відповідно, довідка про проведені щеплення, що містяться у формі № 063/о, дає змогу медичним працівникам освітніх закладів бути ознайомленими з наявністю чи відсутністю щеплень у конкретної дитини.

3) документ, що підтверджує місце проживання дитини.

 Звертаємо увагу! Оскільки на час карантину в медичних закладах не проводять огляди дітей,  медичну довідку  можна буде надати до школи   до 15.08.2020.

Зразок заяви про зарахування до школи

Пошук
Календар
ЧАС
Останній дзвоник
Друзі сайту