Понеділок, 23/09/2019, 7:09 PM
Вітаю Вас Гість | RSS

ЧАПЛИНСЬКИЙ НВК

Меню сайту
Міні-чат
200
Новини
Статистика

Всього онлайн 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Виховна робота

 

Значну роль у вихованні школярів відіграють спільні дії школи, сім’ї та громадськості, ефективність яких залежить від організації роботи з батьками. В нашій школі ця робота проводиться на високому рівні: всі класні керівники і класоводи разом із соціальним педагогом відвідали учнів вдома в неофіційній обстановці,  вивчили соціальний стан сімей, провели відповідні бесіди з батьками, учнями. За результатами аналізу анкетних даних можна зробити висновок, що переважний склад сімей – українці, хоча є кілька родин, де батьки – росіяни.

Оскільки заклад знаходиться в сільській місцевості, то батьки переважно працюють в місцевому  ТОВ " НВФ " Урожай" у сільськогосподарській сфері та тваринництві .

   Проте в селі дбають і про культурний відпочинок. Вагомий позитивний вплив на школярів має сільський будинок культури на чолі з його завідуючою Мандибурою О.В., яка гостинно запрошує наших учнів на заняття драматичного гуртка та пропонує різні форми проведення дозвілля: теніс, караоке, спортивні змагання. Також Чаплинка має статус « найспортивнішого села району», в нас є кваліфікована футбольна команда, яка має спортивні здобутки та нагороди.

   Село має спортивний комплекс, де проводяться дружні матчі з футболу, волейболу,  гандболу за участю учнів нашої школи та їхніх батьків, що є хорошим прикладом для наслідування. Спортивні спартакіади проводяться на районному і навіть на обласному рівні. В позаурочний час в спортзалі проходять заняття спортивного гуртка « Юний спортсмен» (керівник Федоенко П. А.)

     В НВК спланована чітка система роботи з дітьми в позаурочний час. Працюють предметні гуртки «Юний спортсмен» (керівник Федоренко П. А.), « Цікава математика» (керівник  Кучеренко Н.О.).  Учні початкових класів відвідують групу продовженого дня .

В основу виховної роботи школи покладено  три основні напрями діяльності: Школа сприяння здоров'ю (формування здорового і безпечного способу життя, превентивне виховання, екологічне виховання, художньо-естетичне виховання), Школа Толерантності (морально-етичне, військово-патріотичне, родинно-сімейне виховання) та Школа Громадянськості ( учнівське самоврядування)

 

   

Досвід роботи закладу щодо патріотичного виховання школярів

План - сітка виховної роботи на листопад 2016р.

Пошук
Календар
ЧАС
Останній дзвоник
Друзі сайту